'Extreem populaire' Frimpong bevestigt heuglijk nieuws

Reacties

Jeremie Frimpong heeft bevestigd dat hij zijn contract bij Bayer Leverkusen heeft verlengd. De Nederlandse back ligt nu tot medio 2028 vast in Duitsland. Zijn oude contract liep in de zomer van 2025 af.

'Extreem populaire' Frimpong bevestigt heuglijk nieuws
© Pro Shots

Maandag gingen er al geruchten dat de koploper van de Bundesliga het contract van Frimpong had opengebroken en inmiddels hebben beide partijen dat bevestigd. In een korte video sprak Frimpong de fans toe. 'Hallo fans, ik ben heel blij dat ik hier mag blijven.'

'Frimpong heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een extreem populair figuur binnen onze club', reageerde sportief directeur van Bayer Leverkusen Simon Rolfes via de clubkanalen. 'Op dit moment is hij een van de beste spelers van de Bundesliga op zijn positie. Zijn contractverlenging onderstreept hoe belangrijk hij is voor ons.'

Het lijkt erop dat je één of meerdere social media-scripts op VI.nl hebt uitgeschakeld. Daarom worden er geen social posts of liveblogs geladen. Wijzig hier je instellingen.

Tweeënhalf jaar geleden kwam Frimpong voor elf miljoen euro over van Celtic. 'Sindsdien is er een hoop gebeurd', vertelt Frimpong. 'We hebben mooie dingen bewerkstelligd en hebben ons team constant verbeterd. Het is heel mooi dat ik deel uit mag maken van dit team.'

Hoewel Frimpong bij Bayer Leverkusen wekelijks uitblinkt, wacht de verdediger nog altijd op zijn debuut bij het Nederlands elftal. Dat zou komende interlandperiode kunnen gebeuren. De verdediger is opgenomen in de voorselectie van Ronald Koeman.

Vr 13 okt.

Ma 16 okt.

Bekijk hier al onze video's
Gerelateerde artikelen
Praat mee

Om mee te kunnen praten, moet je ingelogd zijn met je VI-account.

Reacties worden op dit moment geladen.