Van Gaal ontvangt groot compliment op persconferentie van Senegal

Reacties

Aliou Cissé ziet uit naar de wedstrijd tussen Senegal en Nederland van maandag. De bondscoach van de Afrika Cup-winnaar sprak op de persconferentie van zondag over het gemis van Sadio Mané, deelde complimenten uit aan Louis van Gaal en stelde dat zijn ploeg klaar is voor het WK.

Van Gaal ontvangt groot compliment op persconferentie van Senegal
© Pro Shots
Senegal
Senegal
0 - 2
Nederland
Nederland

Het ontbreken van Mané was hét gespreksonderwerp in Senegal van de afgelopen weken. 'Het is natuurlijk ontzettend jammer voor Sadio en voor de ploeg, maar we moeten denken aan het welzijn van de spelers', zei Cissé. 'Het is een grote uitdaging, want alle trainers bouwen hun elftal om hun beste speler. Dat geldt ook voor ons.'

Cissé vulde aan dat hij beschikt over een 'sterke ploeg' met een goede mix van ervaring en talent. Zijn spelers zijn 'klaar om de uitdaging aan te gaan'. 'Ik weet zeker dat onze ploeg sterk genoeg is. Het is niet makkelijk om een speler als Sadio te missen en we hebben een sterke opponent met Nederland, maar de spelers zijn er klaar voor.'

De bondscoach ziet uit naar de ontmoeting met zijn Nederlandse collega. 'Van Gaal is een voorbeeld voor de hele wereld. Hij hoeft nauwelijks nog voorgesteld te worden. Iedereen kent zijn discipline. Discipline is de basis van voetbal op hoog niveau. Hoog niveau krijg je door discipline en nauwkeurigheid. Onze spelers zijn dat ook gewend, dat is iets universeels.'

Het lijkt erop dat je één of meerdere social media-scripts op VI.nl hebt uitgeschakeld. Daarom worden er geen social posts of liveblogs geladen. Wijzig hier je instellingen.

Op VI PRO lees je meer over de persconferentie van de Senegalezen. Cissé is onder de indruk van het Nederlandse spelersarsenaal. 

Wereldkampioenschap

Stand Groepsfase Groep A Wereldkampioenschap 2022 Qatar

Wereld

Team
GS
W
G
V
DV-DT
DS
Pt.
1
Nederland
3
2
1
0
5-1
+4
7
2
Senegal
3
2
0
1
5-4
+1
6
3
Ecuador
3
1
1
1
4-3
+1
4
4
Qatar
3
0
0
3
1-7
-6
0
* Actueel tot en met 10 apr. 2023

Lees hier alles over de tegenstander van Oranje. 

Wil jij alles lezen over het WK en nog dichter bij de actie komen? Word dan nu hier lid van VI PRO en krijg gratis onze exclusieve WK-special (t.w.w. €9,99) bij een maandelijks opzegbaar abonnement.

Ben je al lid van VI PRO? Bestel dan hier de WK-special met 30% korting.
Word nu lid van VI PRO
Bekijk hier al onze video's
Gerelateerde artikelen
Praat mee

Om mee te kunnen praten, moet je ingelogd zijn met je VI-account.

Reacties worden op dit moment geladen.