*

Titelstrijd Eredivisie: alle resterende duels van de topzes

Voetbal International

media

statistieken

datum

laden laden
laden laden
Toon meer resultaten

Titelstrijd Eredivisie: alle resterende duels van de topzes

Titelstrijd Eredivisie: alle resterende duels van de topzes

De traditionele topdrie deed afgelopen weekend uitstekende zaken in de titelstrijd. PSV was zaterdag thuis met 2-0 te sterk voor VVV-Venlo, terwijl Ajax de topper tegen FC Twente winnend afsloot (0-2). Een dag later was Feyenoord in Nijmegen met 3-0 te sterk voor NEC.

Maar ook Vitesse, FC Twente en FC Utrecht kunnen negen wedstrijden voor het einde van de competitie nog niet worden afgeschreven. Vitesse heeft slechts vijf punten achterstand op koploper PSV, terwijl FC Twente (negen) en FC Utrecht (elf) door hun nederlagen afgelopen weekend terrein moesten prijsgeven.

Nu de laatste fase om de landstitel is aangebroken, zet Voetbal International de resterende wedstrijden van de titelkandidaten PSV, Ajax, Feyenoord, Vitesse, FC Twente en FC Utrecht op een rij.

Onderlinge ontmoetingen tussen de clubs uit de topzes zijn vet weergegeven.

Resterend programma PSV

Datum Wedstrijd
9 maart SC Heerenveen - PSV
16 maart PSV - RKC Waalwijk
31 maart Roda JC Kerkrade - PSV
6 april Willem II - PSV
14 april PSV - Ajax
20 april AZ - PSV
27 april PSV - FC Groningen
5 mei PSV - NEC
12 mei FC Twente - PSV

Resterend programma Ajax

Datum Wedstrijd
10 maart Ajax - PEC Zwolle
17 maart AZ - Ajax
31 maart Ajax - NEC
7 april Ajax - Heracles Almelo
14 april PSV - Ajax
19 april Ajax - SC Heerenveen
27 april NAC Breda - Ajax
5 mei Ajax - Willem II
12 mei FC Groningen - Ajax

Resterend programma Feyenoord

Datum Wedstrijd
10 maart Roda JC Kerkrade - Feyenoord
17 maart Feyenoord - FC Utrecht
30 maart SC Heerenveen - Feyenoord
5 april Feyenoord - VVV-Venlo
14 april RKC Waalwijk - Feyenoord
21 april Feyenoord - Vitesse
28 april Feyenoord - Heracles Almelo
5 mei ADO Den Haag - Feyenoord
12 mei Feyenoord - NAC Breda

Resterend programma Vitesse

Datum Wedstrijd
10 maart FC Twente - Vitesse
16 maart ADO Den Haag - Vitesse
31 maart Vitesse - PEC Zwolle
6 april Vitesse - NAC Breda
13 april Roda JC Kerkrade - Vitesse
21 april Feyenoord - Vitesse
28 april Vitesse - Willem II
5 mei RKC Waalwijk - Vitesse
12 mei Vitesse - VVV-Venlo

Resterend programma FC Twente

Datum Wedstrijd
10 maart FC Twente - Vitesse
17 maart FC Groningen - FC Twente
30 maart FC Twente - NAC Breda
6 april FC Twente - Roda JC Kerkrade
13 april ADO Den Haag - FC Twente
21 april VVV-Venlo - FC Twente
28 april FC Twente - NEC
5 mei Heracles Almelo - FC Twente
12 mei FC Twente - PSV

Resterend programma FC Utrecht

Datum Wedstrijd
10 maart FC Utrecht - RKC Waalwijk
17 maart Feyenoord - FC Utrecht
30 maart FC Utrecht - VVV-Venlo
7 april FC Utrecht - ADO Den Haag
14 april AZ - FC Utrecht
21 april FC Utrecht - NAC Breda
28 april PEC Zwolle - FC Utrecht
5 mei SC Heerenveen - FC Utrecht
12 mei FC Utrecht - Heracles Almelo

Laatste nieuws